Participants

1. Filip Bialas (Charles U Prague)
2. Richard Hladík (Charles U Prague)
3. Václav Volhejn (Charles U Prague)
4. Jan Tabaszewski (Warsaw U)
5. Kamil Dębowski (Warsaw U)
6. Konrad Paluszek (Warsaw U)
7. Maciej Hołubowicz (Warsaw U)
8. Marek Sommer (Warsaw U)
9. Mateusz Radecki (Warsaw U)
10. Tomasz Kociumaka (Warsaw U)
11. Franciszek Stokowacki (Jagiellonian U)
12. Krzysztof Maziarz (Jagiellonian U)
13. Vladyslav Hlembotskyi (Jagiellonian U)
14. Raymond Kang (Carnegie Mellon University)
15. Yiquan Wang (Carnegie Mellon University)
16. Darius Kurtinaitis (Vilnius U)
17. Domantas Jadenkus (Vilnius U)
18. Justas Klimavičius (Vilnius U)
19. Vladas Tumasonis (Vilnius U)
20. Dmytro Chasovskyi (Tartu U)
21. Andrew Rayskiy (SPb SU)
22. Camille Ninalalov (SPb SU)
23. Danila Gusev (SPb SU)
24. Dmitry Belichenko (SPb SU)
25. Ivan Bochkov (SPb SU)
26. Nikita Gaevoy (SPb SU)
27. Oleg Evseev (SPb SU)
28. Pavel Glushen (SPb SU)
29. Pavel Savchenkov (SPb SU)
30. Svyatoslav Novikov (SPb SU)
31. Vladislav Makarov (SPb SU)
32. Александр Логунов (SPb SU)
33. Илья Кассихин (SPb SU)
34. Михаил Иванов (SPb SU)
35. Семен Петров (SPb SU)
36. Alexandru Velea (Bucharest U)
37. Andrei Popa (Bucharest U)
38. Lucian Bicsi (Bucharest U)
39. Andrii Makar (Lviv NU)
40. Mykhailo Pylyp (Lviv NU)
41. Taras Chaika (Lviv NU)
42. Antti Röyskö (Helsinki U)
43. Hannes Ihalainen (Helsinki U)
44. kalle luopajaervi (Helsinki U)
45. Aleksandr Ostanin (MIPT)
46. Fedor Korobeinikov (Belarusian SU)
47. Ilya Medyanikov (Belarusian SU)
48. Ivan Lukyanov (Belarusian SU)
49. Kanstantsin Vilcheuski (Belarusian SU)
50. Kirill Gulin (Belarusian SU)
51. Mikhail Natalevich (Belarusian SU)
52. Yahor Dubovik (Belarusian SU)
53. Alexandr Fedorov (SPb AU)
54. Alexey Trilis (SPb AU)
55. Dmitry Sayutin (SPb AU)
56. Tatyana Belova (SPb AU)
57. Dmitry Rozhkov (Belarusian SUIR)
58. Uladzislau Vishnevski (Belarusian SUIR)
59. Vlad Mosko (Belarusian SUIR)
60. Yury Shilyaev (Belarusian SUIR)
61. Akerke Okapova (Kazakh-British TU)
62. Alan Amanov (Kazakh-British TU)
63. Almat Kenen (Kazakh-British TU)
64. Nurlan Zhussupov (Kazakh-British TU)
65. Zhandos Bolatbekov (Kazakh-British TU)
66. Zharaskhan Aman (Kazakh-British TU)
67. Roman Vishnevskii (Novosibirsk SU)
68. Yevhen Zadorozhnii (Uzhgorod NU)
69. Anton Zakharov (Togliatti SU)
70. Daniil Panin (Togliatti SU)
71. Danil Sabirov (Togliatti SU)
72. Mikhail Ipatov (Moscow SU MM)