Teams

1. AESC MSU: Gribov, Lifar, Romanov
2. Altai STU: Ananiev, Fast, Lozhkina
3. Belarusian SU 1: Dubovik, Korobeinikov, Vilcheuski
4. Belarusian SU 2: Medyanikov, Natalevich
5. Belarusian SU 3: Gulin, Lukyanov
6. Belarusian SUIR #1: Mosko, Shilyaev, Vishnevski
7. Carnegie Mellon U: Kang, Wang, Yang
8. Charles University: Bialas, Hladík, Volhejn
9. Dandelion:: Danilyuk, Merkurev
10. Far Eastern FU 1: Blinov, Danilov, Zhikhareva
11. Helsinki U Ukkonen Fan Club: Ihalainen, Luopajaervi, Röyskö
12. Jagiellonian U: Hlembotskyi, Maziarz, Stokowacki
13. Kazakh-British TU 1: Aman, Amanov, Zhussupov
14. Kazakh-British TU 2: Bolatbekov, Kenen, Okapova
15. Kazan FU: Azimov, Ilikaev, Yagafarov
16. Latvia U: Kļevickis, Čivkulis
17. Lviv NU Algotesters: Chaika, Makar, Pylyp
18. MIPT Cryptozoology: Golovanov, Ostanin, Uvarov
19. MIPT Eurenfeucht gaming: Kalinin, Makarov, Sharipov
20. MIPT Grand Duke Alex Kulkov: Komendantian, Machula, Semenov
21. MIPT Shock Content: Belykh, Sergunin, Stepanov
22. Moscow AI #1: Patlatye Guitary: Mingalev, Mokin, Trofimov
23. Moscow SU 1: Ipatov, Makeev, Reznikov
24. Moscow SU Lynx: Chunaev, Khalin
25. MSU NoNames: Kalendarov, Korolev, Koshelev
26. Novosibirsk SU: Smirnov, Viktorov, Vishnevskii
27. Perm SU Fire Mind: Lizunov, Tsaplin, Tsaplin
28. Petrozavodsk SU FunTick: Harkovchuk, Klimenko, Mishukov
29. Petrozavodsk SU QA: Evstafeev, Remeslennikov, Titov
30. Petrozavodsk SU Random letters: Alkin, Kukushkin
31. Saratov SU 1: Androsov, Dalabaev, Glazov
32. Saratov SU 4: Mescheryakov, Petrov, Piklyaev
33. South Ural SU: Solaris: Evgenyev, Gordievskih, Vasilenko
34. Spb AU and Methods of Reality: Belova, Fedorov, Sayutin
35. Spb AU: Dinic is almost linear: Babushkin, Mahnev, Trilis
36. SPb ITMO University 1: Belonogov, Putilin, Zban
37. SPb ITMO University 2: Budin, Drozdova, Kirillov
38. SPb ITMO University 3: Filipchik, Kostlivtsev, Turaev
39. Spb SU 1: Bochkov, Gaevoy, Petrov
40. Spb SU 3: Logunov, Makarov, Savchenkov
41. Spb SU 4: Ivanov, Kassikhin, Novikov
42. Spb SU 5: Belichenko, Glushen, Gusev
43. Spb SU Candela: Evseev, Ninalalov, Rayskiy
44. Tartu U: Chasovskyi
45. Togliatti SU: Panin, Sabirov, Zakharov
46. University of Bucharest: Bicsi, Popa, Velea
47. Ural FU 1 kek: Borozdin, Leskov, Sivukhin
48. Ural FU 2: Khanova, Mullabaev, Zuev
49. Ural FU 3: Efremov, Permyakov, Shibaev
50. Ural FU 4: Barinov, Borzunov, Trifochkin
51. Uzhgorod NU_push -force: Melnyk, Rubanenko, Zadorozhnii
52. Vilnius U: Jadenkus, Klimavičius, Kurtinaitis
53. Warsaw U 1: Dębowski, Radecki, Sommer
54. Warsaw U 2: Hołubowicz, Paluszek, Tabaszewski