Participants

1. Farkhod Khakimiyon (Innopolis U)
2. Ildar Yalalov (Innopolis U)
3. Nikolay Gaivoronskiy (Innopolis U)
4. Anton Ermilov (SPb br of NRU HSE)
5. Arseny Babushkin (SPb br of NRU HSE)
6. Igor Labutin (SPb br of NRU HSE)
7. Konstantin Makhnev (SPb br of NRU HSE)
8. Maxim Surkov (SPb br of NRU HSE)
9. Mikhail Yutman (SPb br of NRU HSE)
10. Sergey Kopeliovich (SPb br of NRU HSE)
11. Vasiliy Alferov (SPb br of NRU HSE)
12. Alexander Morozov (Kazan+Spb)
13. Ildar Gainullin (Kazan+Spb)
14. Ramazan Rakhmatullin (Kazan+Spb)
15. Abay Baimukanov (IITU)
16. Aibar Kuanyshbay (IITU)
17. Ali Soldatbay (IITU)
18. Batyr Sardarbekov (IITU)
19. Bekzhan Bekbolatuly (IITU)
20. Dinmukhamed Shormankhan (IITU)
21. Alex Mayorov (MISiS)
22. Daryush Piskevich (MISiS)
23. Viktor Tarannikov (MISiS)
24. Alex Danilyuk (NNSU)
25. Alexander Krapivin (NNSU)
26. Maksim Emelin (NNSU)
27. Nikolay Kalinin (NNSU)
28. Valeria Ryabchikova (NNSU)
29. Vladislav Epifanov (NNSU)
30. Aleksandr Yegorov (Izhevsk STU)
31. Ilya Zylev (Izhevsk STU)
32. Rustam Musin (Izhevsk STU)
33. Izat Khamiyev (Nazarbayev University)
34. Khafiz Batyrkhan (Nazarbayev University)
35. Rassul Khassen (Nazarbayev University)
36. Rauan Omarov (Nazarbayev University)
37. Saddam Asmatullayev (Nazarbayev University)
38. Temirzhan Yussupov (Nazarbayev University)
39. Alexander Shekhovtsov (SCH_Moscow AESC)
40. Egor Lifar (SCH_Moscow AESC)
41. Semyon Savkin (SCH_Moscow AESC)
42. mayur bansal (Guest)
43. Ruslan Kapralov (Kazan FU)
44. Артём Иликаев (Kazan FU)
45. Максим Ягафаров (Kazan FU)
46. Andrei Kalendarov (Moscow SU MM)
47. Egor Chunaev (Moscow SU MM)
48. Mikhail Koshelev (Moscow SU MM)
49. Matvey Aslandukov (Kharkiv NU of RE)
50. Ivan Safonov (Higher School of Economics)
51. Mikhail Anoprenko (Higher School of Economics)
52. Владимир Романов (Higher School of Economics)
53. Artem Plyusnin (Novosibirsk SU)
54. Vladimir Arkhipov (Novosibirsk SU)
55. Антон Мокроусов (Novosibirsk SU)
56. Altynbek Kaisar (Kazakh-British TU)
57. Temirlan Safargaliyev (Kazakh-British TU)
58. Dmiriy Evstafeev (Petrozavodsk SU)
59. Olga Masaeva (Petrozavodsk SU)
60. Pavel Ermolaev (Petrozavodsk SU)
61. Sergey Titov (Petrozavodsk SU)
62. Timofey Remeslennikov (Petrozavodsk SU)
63. Vladislav Klimenko (Petrozavodsk SU)
64. Руслан Алькин (Petrozavodsk SU)
65. Alexander Kernozhitsky (Belarusian SU)
66. Denis Kim (Belarusian SU)
67. Fedor Korobeinikov (Belarusian SU)
68. Ivan Lukyanov (Belarusian SU)
69. Kirill Gulin (Belarusian SU)
70. Pavel Mandrik (Belarusian SU)
71. Yahor Dubovik (Belarusian SU)
72. Maksim Mescheryakov (Saratov SU)
73. Mikhail Piklyaev (Saratov SU)
74. Vladimir Petrov (Saratov SU)
75. Alexander Golovanov (MIPT)
76. Andrey Sergunin (MIPT)
77. Denis Shpakovskij (MIPT)
78. Dmitriy Grigoryev (MIPT)
79. Evgenii Belykh (MIPT)
80. Maksim Gaponov (MIPT)
81. Maksym Machula (MIPT)
82. Mikhail Tikhomirov (MIPT)
83. Oleksandr Kulkov (MIPT)
84. Valeriy Zgurskiy (MIPT)
85. Dmitry Sayutin (SPb ITMO University)
86. Dmitry Belichenko (SPb SU)
87. Egor Gorbachev (SPb SU)
88. Ivan Bochkov (SPb SU)
89. Ivan Kazmenko (SPb SU)
90. Mikhail Ivanov (SPb SU)
91. Nikita Bosov (SPb SU)
92. Nikita Bykov (SPb SU)
93. Oleg Melnikov (SPb SU)
94. Semen Petrov (SPb SU)
95. Vladimir Evmenov (SPb SU)
96. Vladislav Makarov (SPb SU)
97. Никита Гаевой (SPb SU)
98. Jeyeon Si (Seoul NU)
99. Sangsoo Park (Seoul NU)
100. Sunghyeon Jo (Seoul NU)
101. Bekzat Tilekbay (South Korea)
102. Zimanov Temirkhan (South Korea)
103. Adam Kuczaj (Wroclaw U)
104. Adam Zyzik (Wroclaw U)
105. Anadi Agrawal (Wroclaw U)
106. Andrzej Turko (Wroclaw U)
107. Artur Błaszkiewicz (Wroclaw U)
108. Bartosz Stefaniak (Wroclaw U)
109. Dominik Kowalczyk (Wroclaw U)
110. Jonatan Hrynko (Wroclaw U)
111. Marcin Knapik (Wroclaw U)
112. Mateusz Orda (Wroclaw U)
113. Mateusz Rzepecki (Wroclaw U)
114. Michał Kępa (Wroclaw U)
115. Michał Maras (Wroclaw U)
116. Mikołaj Herman (Wroclaw U)
117. Pawel Gawrychowski (Wroclaw U)
118. Marek Sokołowski (Warsaw U)
119. Mateusz Radecki (Warsaw U)
120. Wojciech Nadara (Warsaw U)
121. Aleksandrs Zajakins (Latvia U)
122. Aleksejs Zajakins (Latvia U)
123. Kristaps Čivkulis (Latvia U)
124. Thomas Zhang (Zhejiang U)
125. Martin Kučera (Czech Technical University)
126. Pavel Jahoda (Czech Technical University)
127. Vanda Hendrychova (Czech Technical University)
128. Anna Prozorova (Vyatka SU)
129. Kirill Dekhterev (Vyatka SU)
130. Tatiana Prozorova (Vyatka SU)