Participants

1. Dgordano Chernozhukov (Baltic FU)
2. Dong Yang (Xi'an Jiaotong University)
3. Yeyuan Chen (Xi'an Jiaotong University)
4. Zhikun Wang (Xi'an Jiaotong University)
5. Aymurat Mambetniyazov (Kazakh NU)
6. Nurkassym Abilov (Kazakh NU)
7. Yersultan Sattarkulov (Kazakh NU)
8. Abhinav Batta (AIM Tech)
9. Habibullah Asif (AIM Tech)
10. Fedor Ushakov (Yandex)
11. Igor Markelov (Yandex)
12. Iurii Pustovalov (Yandex)
13. Farkhod Khakimiyon (Innopolis U)
14. Ildar Yalalov (Innopolis U)
15. Kerim Kochekov (Innopolis U)
16. Khaled Ismaeel (Innopolis U)
17. Nikolay Gaivoronskiy (Innopolis U)
18. Temurbek Khujaev (Innopolis U)
19. Arseny Babushkin (SPb br of NRU HSE)
20. Konstantin Makhnev (SPb br of NRU HSE)
21. Maxim Surkov (SPb br of NRU HSE)
22. Alex Mayorov (MISiS)
23. Alexander Fadeev (MISiS)
24. Daria Kulikova (MISiS)
25. Daryush Piskevich (MISiS)
26. Evgenii Kolodin (MISiS)
27. Igor Mamay (MISiS)
28. Ivan Volkov (MISiS)
29. Viktor Tarannikov (MISiS)
30. Vladislav Nevstruev (MISiS)
31. Alex Danilyuk (NNSU)
32. Maxim Emelin (NNSU)
33. Nikolay Kalinin (NNSU)
34. Valeria Ryabchikova (NNSU)
35. Alisher Yerkimbekov (Nazarbayev University)
36. Kadirbek Sharau (Nazarbayev University)
37. Madi Turysbek (Nazarbayev University)
38. Alexander Shekhovtsov (SCH_Moscow AESC)
39. Egor Lifar (SCH_Moscow AESC)
40. Semyon Savkin (SCH_Moscow AESC)
41. Alexey Glikin (Guest)
42. Anton Trygub (Guest)
43. Deepak Gour (Guest)
44. Fernando Fonseca (Guest)
45. Kohei Morita (Guest)
46. Nguyen Dat (Guest)
47. Oleg Merkurev (Guest)
48. Ostap Stoliarchuk (Guest)
49. Qingyu Shi (Guest)
50. Rahul Gulati (Guest)
51. SHANMUKH PAWAN (Guest)
52. Surya Prakash (Guest)
53. Vedant Vachharajani (Guest)
54. Vladyslav Hlembotskyi (Guest)
55. YongHyun An (Guest)
56. Ismagil Saifutdinov (Kazan FU)
57. Joshua Mokut (Kazan FU)
58. Maxim Glikin (Kazan FU)
59. VLADISLAV REMIDOVSKIY (Kazan FU)
60. Andrei Kalendarov (Moscow SU MM)
61. Egor Chunaev (Moscow SU MM)
62. Mikhail Koshelev (Moscow SU MM)
63. Ihor Barenblat (Kharkiv NU of RE)
64. Matvey Aslandukov (Kharkiv NU of RE)
65. Viktoriia Kovalova (Kharkiv NU of RE)
66. Alexey Arzhantsev (Higher School of Economics)
67. Alikhan Zimanov (Higher School of Economics)
68. Artem Ryabov (Higher School of Economics)
69. Dmitry Akulov (Higher School of Economics)
70. Ivan Safonov (Higher School of Economics)
71. Kirill Bessonov (Higher School of Economics)
72. Michael Anoprenko (Higher School of Economics)
73. Mikhail Pogodin (Higher School of Economics)
74. Sergei Egorov (Higher School of Economics)
75. Temirkhan Zimanov (Higher School of Economics)
76. Vladimir Romanov (Higher School of Economics)
77. Adilet Absatov (Kazakh-British TU)
78. Adilkhan Kozhakhmetov (Kazakh-British TU)
79. Albert Zhumashev (Kazakh-British TU)
80. Alikhan Okas (Kazakh-British TU)
81. Bekzhan Bekbolatuly (Kazakh-British TU)
82. Darkhan Turgyn (Kazakh-British TU)
83. Maksat Tileuov (Kazakh-British TU)
84. Orazbek Khibadullin (Kazakh-British TU)
85. Temirlan Omarov (Kazakh-British TU)
86. Temirlan Safargaliyev (Kazakh-British TU)
87. Zhandos Zhumash (Kazakh-British TU)
88. Alexandr Tsaplin (Moscow AI)
89. Georgy Khalin (Moscow AI)
90. Nikita Mikhaylov (Moscow AI)
91. Aleksei Filinovich (Belarusian SU)
92. Alexander Kernozhitsky (Belarusian SU)
93. Anton Paliukhovich (Belarusian SU)
94. Denis Kim (Belarusian SU)
95. Fedor Korobeinikov (Belarusian SU)
96. Ivan Lukyanov (Belarusian SU)
97. Kostia Yarmash (Belarusian SU)
98. Yafim Klimasheuski (Belarusian SU)
99. Yahor Dubovik (Belarusian SU)
100. Artyom Tsepov (Ural FU)
101. Dmitry Terenichev (Ural FU)
102. Ivan Moskovchenko (Ural FU)
103. Kirill Reshke (Ural FU)
104. Sergey Nikolaev (Ural FU)
105. Artem Sinkevich (Saratov SU)
106. Ivan Georgiev (Saratov SU)
107.  Maksim Meshcheryakov (Saratov SU)
108. Mikhail Piklyaev (Saratov SU)
109. Pavel Dunaev (Saratov SU)
110. Vladimir Petrov (Saratov SU)
111. Alexander Golovanov (MIPT)
112. Andrey Sergunin (MIPT)
113. Artem Komendantian (MIPT)
114. Denis Shpakovskiy (MIPT)
115. Dmitry Grigoryev (MIPT)
116. Evgenii Belykh (MIPT)
117. Maksim Gaponov (MIPT)
118. Maksym Machula (MIPT)
119. Nikolay Tretyakov (MIPT)
120. Valeriy Zgurskiy (MIPT)
121. Vyacheslav Surkov (MIPT)
122. Yury Semenov (MIPT)
123. Andrew Stankevich (SPb ITMO University)
124. Arsenii Kirillov (SPb ITMO University)
125. Dmitry Sayutin (SPb ITMO University)
126. Loc Tran (SPb ITMO University)
127. Maxim Kuzin (SPb ITMO University)
128. Mikhail Perveev (SPb ITMO University)
129. Nikita Golikov (SPb ITMO University)
130. Nikolay Budin (SPb ITMO University)
131. Semyon Stepanov (SPb ITMO University)
132. Zakhar Iakovlev (SPb ITMO University)
133. Alexandr Grebennikov (SPb SU)
134. Dmitry Belichenko (SPb SU)
135. Ivan Bochkov (SPb SU)
136. Ivan Kazmenko (SPb SU)
137. Nikita Bykov (SPb SU)
138. Nikita Gaevoy (SPb SU)
139. Semen Petrov (SPb SU)
140. Sergey Pospelov (SPb SU)
141. Vladislav Makarov (SPb SU)
142. Adam Zyzik (Wroclaw U)
143. Krzysztof Boryczka (Wroclaw U)
144. Marcin Knapik (Wroclaw U)
145. Aleksandrs Zajakins (Latvia U)
146. Aleksejs Zajakins (Latvia U)
147. Kristaps Čivkulis (Latvia U)
148. Riku Kawasaki (Tokyo U)
149. Takuto Shigemura (Tokyo U)
150. AK IOI (Zhejiang U)
151. Huanbing Lu (Zhejiang U)
152. Ermu Qiu (Northeastern University China)
153. Jinkai Zhang (Northeastern University China)
154. Zeren Li (Northeastern University China)
155. Arash Mahmoudian Bidgoli (University of Waterloo)
156. Ildar Gainullin (University of Waterloo)
157. Robert Cummings (University of Waterloo)
158. Arian Gallardo (Pontificia Universidad Catolica del Peru)
159. Eduardo Velarde (Pontificia Universidad Catolica del Peru)
160. Jesus Espino (Pontificia Universidad Catolica del Peru)
161. Marcos Alarcón (Pontificia Universidad Catolica del Peru)
162. Akmal Ashirmatov (Tashkent MSU)
163. Shakhzod Toshpulatov (Tashkent MSU)